Zaznacz stronę

Pozostając z boku niezauważony lubię obserwować ludzi, przedmioty, sytuacje, wszystko to co zwraca moją uwagę. Poszukuję czegoś więcej niż tylko utrwalenia chwili i oddania pewnych emocji.

O MNIE

Stawiam na otwartość i nowoczesne podejście do fotografii. Moje zdjęcia są różnorodne i niekonwencjonalne. Ukazują dynamizm, emocje oraz naturalność. Każdy reportaż czy sesja ślubna jest inna i do każdej podchodzę indywidualnie, ponieważ chcę, aby klienci byli dumni ze swoich fotografii i wracali do nich jeszcze przez wiele lat.
Fotografuję głównie na terenie woj. lubelskiego, podkarpackiego oraz mazowieckiego. Jednakże swoje usługi jako fotograf ślubny proponuję Parom Młodym z całej polski i za granicy. Niejednokrotnie miałem okazję z moimi klientami wyruszyć na zagraniczne sesje plenerowe. Moje podróże fotograficzne są dowodem na to, że potrafię sprostać największym logistycznym wyzwaniom. Fotografuję pełnoklatkowymi lustrzankami firmy Canon. Używam całej gamy jasnych obiektywów stałoogniskowych oraz zmiennoogniskowych firmy Canon serii Luxury.

Fotografia Boguslaw Gac